asil lüks dekorasyon

Siyah ve Asil Lüks Dekorasyon Nasıl Oluşturulur?

Pek çok kişinin gündelik hayatta en sevdiği renklerden biri siyahtır. Siyah, asil duruşu ve asil lüks dekorasyon oluşmasına yardımcı olması açısından en çok kullanılan renklerden biridir. Siyah, dekorasyon amaçlı kullanıldığında oldukça ağır bir görünüm oluşmasına katkı sağlamaktadır. Bu nedenle evlerinde lüks ama aynı zamanda ağır bir görüntü tercih eden kişilerin ilk başvurduğu renklerden biri siyahtır. Siyah rengi adeta lüks dekorasyon ile eşleşmiş ve lüks dekorasyon alanında altın renginden sonra akla gelen ilk renklerden biridir.

Continue reading

Metal Detaylı Mobilyalar

Metal Detaylı Mobilyalar Lüks Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

En çok tercih edilen dekorasyon türlerinden biri de lüks dekorasyon olmakta. Lüks ve ihtişam hemen herkese göz doyurucu gelir. Yaşam alanlarımızı lüks mobilyalar ile döşeyerek böyle bir görünüme sahip olmayı isteriz. Lüks, bize zenginliği ve zarafeti çağrıştıran ögeler barındırır. Böyle bir görünüme sahip olmayı da kim istemez ki. Özellikle evlerimizde kapıdan girişten itibaren kullanılan lüks mobilyalar ile eve gelen misafirlere belirli bir imaj vermeye çalışırız. Herkes kendi yaşam alanını kendi zevklerine göre döşemek ister. Metal detaylı mobilyalar ile bu döşeme işlemi yapıldığında ise lüks dekorasyon amacı sağlamış olursunuz. Bunun sebebi lüks dekorasyonun metal ve altın işleme ve detaylar ile oluşturulmasıdır. Özellikle de varaklar bunun olmazsa olmazıdır. Peki, lüks dekorasyon metal detaylar ile nasıl oluşturulur?

Continue reading

Dekoratif aksesuarlar

Lüks Yaşam Konseptinizi Tamamlayacak Dekoratif Aksesuarlar Hangileridir?

Ev dekorasyonu ruh halimizi oldukça etkiler. Yaşam şartlarımızın daha iyi düzeyde olması adına ruh sağlığına önem vermelisiniz. Yaşam alanlarımızdaki farklılık tüm yaşamımıza etki eder. Bu açıdan dekorasyon tercihleri iyice gözden geçirmelisiniz. Modern ve lüks bir şekilde döşenen odaları, uygun aksesuarlar ile tamamlamalısınız. Bu noktada dekoratif aksesuarlar yardımımıza koşar.

Continue reading

yemek odası dekorasyonu

Lüks Bir Evde Salon ve Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yemek kültürü, evlerde oluşturulan yemek alanları üzerinde etkilidir. Yemek kültürü üzerinde yaşanan her değişiklik, tasarımlarda kendisini gösterir. Uygun bir yemek odası dekorasyonu için mekandaki her türlü etken göz önüne alınmalıdır. Bununla birlikte yemek kültüründen yaşanan köklü değişiklikler, yemek sofraları üzerinde de etkili olmuştur.

Continue reading