Dekoratif aksesuarlar

Lüks Yaşam Konseptinizi Tamamlayacak Dekoratif Aksesuarlar Hangileridir?

Ev dekorasyonu ruh halimizi oldukça etkiler. Yaşam şartlarımızın daha iyi düzeyde olması adına ruh sağlığına önem vermelisiniz. Yaşam alanlarımızdaki farklılık tüm yaşamımıza etki eder. Bu açıdan dekorasyon tercihleri iyice gözden geçirmelisiniz. Modern ve lüks bir şekilde döşenen odaları, uygun aksesuarlar ile tamamlamalısınız. Bu noktada dekoratif aksesuarlar yardımımıza koşar.

Devamını oku

yemek odası dekorasyonu

Lüks Bir Evde Salon ve Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yemek kültürü, evlerde oluşturulan yemek alanları üzerinde etkilidir. Yemek kültürü üzerinde yaşanan her değişiklik, tasarımlarda kendisini gösterir. Uygun bir yemek odası dekorasyonu için mekandaki her türlü etken göz önüne alınmalıdır. Bununla birlikte yemek kültüründen yaşanan köklü değişiklikler, yemek sofraları üzerinde de etkili olmuştur.

Devamını oku

Koyu renk koltuk takımları

Koyu Renk Koltuk Takımları İle Çarpıcı Bir Görünüm Yaratmak İçin 6 Kilit Nokta

Evler, kendi stilinizi yansıtabileceğiniz alanlardır. Bu alanda yaptığınız seçimler, kişisel zevklerinizin ortaya çıkmasını sağlar. Daha kişilik sahibi alanlar için beğeniler ve zevkler seçimlere yansıtılmalıdır. Bunun yanında daha şık ve modern görünümlü evlerin anahtarı, doğru mobilya seçiminden geçer. Koyu renk koltuk takımları size bu konuda avantaj sağlayan eşsiz mobilyalardır.

Devamını oku

Lüks TV üniteleri

Salon Dekorasyonunun Tamamlayıcısı Altın Detaylı Lüks TV Üniteleri

Lüks salonunuzda, pek çok parçayı tamamladınız. En özel tasarımlarla ortamı parlattınız. Televizyon için ne düşündünüz? Koltuğunuza oturup sırtınızı yasladığınız zaman karşınızda ne görmek istersiniz? Televizyon üniteleri, güzel bir dekorasyonun baharatıdır. Avangart, lüks bir salonda onca eşya varken televizyonunuzun etrafı boş kalacaktır. Lüks TV üniteleri boşluk hissini önler. Evinize baktığınız zaman, o eksik parçayı nasıl kapatmak istediğinizi düşünün. Ortamdaki fazlalığı toparlamanıza yardımcı olmak amacı ile dolaplı ve çekmeceli  ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece hem işlevsel hem de dekoratif mobilyalara sahip olabilirsiniz. Kullanışlı, şık ve lüks, bu üç kelimeyi bir arada karşılayabileceğiniz eşsiz TV üniteleri ile yaşam alanınıza renk katın…

Devamını oku

Avangart yemek odası takımları

2021’in Vazgeçilmez Modası; Avangart Yemek Odası Takımları

Yemek odalarınızda elit davetler mi vermek istiyorsunuz? Ya da ailenizle baş başa keyifli vakitler geçirme planınız mı var? O halde evinizin olmazsa olmaz bölümü bir yemek odası! Yemek odasına en az diğer odalar kadar özen göstermelisiniz. Daha estetik ve uyumlu gözükmesi için ideal seçimler yapmalısınız. Öyle ki tercih edeceğiniz mobilya her anlamda ideal olmalı. Burada, şıklığı ve konforu avangart yemek odası takımları ile yakalamanız mümkün.

Devamını oku