Lüks Yemek Odası Modelleri 2022

Lüks Yemek Odası Modelleri 2022

Lüks yemek odası 2022 modelleri incelerken birçok çeşit olduğunu göreceksiniz. Yemek odası seçimi bizler için çok önemlidir çünkü ailenizle ve arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz noktalardan biridir. Evlerin olmazsa olmaz mobilyaları arasında yer alan yemek masası seçimi ise konforlu ve kullanışlı bir yaşam alanına sahip olabilmek için oldukça önemli. Evinizde yer vereceğiniz masayı almadan önce pek çok seçeneğe göz attığınızı biliyoruz. Fakat doğru yemek masası seçiminin sadece tasarımı değerlendirmekten çok daha fazlası olduğunu not düşmekte fayda var.

Devamını oku

Lüks Koltuk Takımı Modelleri 2022

Lüks koltuk takımı modelleri 2022 senesi için birçok çeşidi bulunmaktadır. Yaşam alanlarında en dikkat çekici ürünlerden biri de koltuk takımlarıdır. Alınacak olan Lüks koltuk takımı seçimi yaparken uygulamak istediğiniz ev dekorasyonu stilini hayata geçirmeniz konusunda katkı sağlamanın yanı sıra evinizde konforlu zaman geçirmenize de yardımcı olmaktadır. Lüks koltuk seçimi yaparken hem tarzınıza uygun olmasına hem de modaya ve odanızın ölçüsüne uymasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Devamını oku

Chester Mobilya Ne Demek? Özellikleri Nelerdir?

Chester Mobilya Ne Demek? Özellikleri Nelerdir?

Chester mobilya adını İngiltere batısında yer alan bir köyden almaktadır. Asıl anlamı ise kabarık koltuk şeklindedir. Chester koltuk ve kanepeler genel olarak kapitone işçiliği barındıran ürünlerdir. Bu ürünlerde sıklıkla baklava dilimi görüntüsü yer almaktadır. Hem kumaş hem de deriden imal edilebilen bu mobilyaların güzelliği özellikle hakiki deri kullanılarak üretildiğinde ortaya çıkmaktadır. Kumaş ve deri dışında keten tarzı da chester mobilyalarda rastlanabilen bir durumdur. Deri ile kaplı olan chester koltuklarda farklı türler mevcuttur. Hem mat görünümlü deri koltuklar hem de parlak görünümlü deri koltuklar chester mobilyalarda sık tercih edilen türlerdendir.

Devamını oku

Avangart Mobilya Ne Demek? Özellikleri Nelerdir?

Evinin dekore edilmesi konusunda hassas davranan pek çok insan, oturma odasında kullanmayı planladığı mobilyaları trendler arasından seçmektedir. Trend mobilyalar arasında yer alan avangart mobilyalar daha çok klasik tarz seven insanların tercihidir. Fransızca kökenli olan “Avangart” kelimesi genel olarak sanatta ve edebiyatta yürütülen fikirler anlamına gelmektedir. Moda dünyasında ise bu kelime klasik akıma özgün bir yaklaşım getirme ile ilişkilendirilmektedir. Bu yazıda evlerinize almayı planladığınız avangart mobilyalar ile ilgili tüm detayları bulabileceksiniz.

Devamını oku

gabba mobilya

Yeni Bir Dünyaya Açılan Kapı Gabba Mobilya

Yaşam alanlarının geniş olması, evinizde daha hoş vakit geçirmek için oldukça önemlidir. Gabba Mobilya çeşitlerinin farklılığı, bu alanda sizler için en doğrusu olacaktır. Lüks mobilya, çeşitleri, evinizin farklı alanlarında kullanacağınız bir çeşitliliğe sahiptir. Bu şekilde, da yemek odası takımı, yatak odası takımı, köşe takımı gibi birçok takım çeşitlerine göre evlerinizde farklı alanlarda kendisini gösterir.

Devamını oku

Lüks Modern Yemek Odaları

Sofistike Hissini Evinizde Yaşayın Lüks Modern Yemek Odaları

Lüks modern yemek odaları, geniş ölçülü salonlarınıza anında uyum sağlar. Salonlarınızda zarif takımlara yer vererek, modern dekorasyonun kaliteli stilini evlerinize taşıyabilirsiniz. Yemek odası takımlarının farklı tasarımlara sahip modelleri, tasarımlarında yer verilen ayrıntılar ile zamansız şıklığı sizlere sunar. Dikkat çekici bu ayrıntılara yemek odanızda yer verebilirsiniz.

Devamını oku

Lüks Koltuk Takımları

Modern ve Çarpıcı Stilleri İle Lüks Koltuk Takımları

Lüks koltuk takımları, salon dekorasyonunuza modern ve çarpıcı bir stil yansıtmanıza imkan tanır. Lüks ve şatafatlı modellere öncelik tanıyorsanız, zamansız tasarımlarla bunu sağlayabilirsiniz. Çarpıcı detaylara sahip olan mobilyalar, evlerinizdeki atmosferi bir anda değiştirir. Salonlarınızdakoyu renklerin güçlü ve öne çıkan duruşu, sofistike ayrıntıları ile sizleri büyüleyecek bir görünüme sahiptir.

Devamını oku

İnegöl Mobilyaları

İnegöl Mobilyaları İle Yaşam Tarzınıza Yön Verin

Modern tasarımlara sahip mobilya takımları, evin farklı alanlarına zarif bir dokunuş sağlar. İnegöl mobilyaları, geniş ürün skalası ile sizin için en doğru seçeneklerden birisi olacaktır. Lüks ve modern dekorasyonun kaliteli stili, tasarım açısından harika alanlara sahip olmanızı sağlar. Mobilya takımlarının farklı modelleri, tasarımların şık ayrıntıları ile sizleri büyüler.

Devamını oku

Versace Mobilya Takımları İle Göz Alıcı Dekorasyonlar Yaratın 

Versace mobilya takımları ile İtalyan şıklığını evlerinize yansıtabilirsiniz. Dünyanın birçok ülkesinde lüks ve kaliteli ürünleriyle varlığını sürdüren Versace Milano merkezli köklü bir İtalyan markasıdır. Kaliteli ve üst segmente hitap eden lüks ürünlerinin birçok ülkede üst segmentli mağazalarda ve merkezlerde satıldığından dolayı, uluslararası alanda tanınan bir dünya markasıdır. 

Devamını oku