AKSESUARLAR

Aksesuarlar

Mobilya seçimleri yapıldıktan sonra odaların genel konsept tasarımlarının tamamlanması için aksesuar seçimleri oldukça önemlidir. Aksesuarlar yalnızca salonlarda bulunan ürünler olarak kısıtlanmamaktadır. Evlerin giriş kısımlarında yer alan dresuar gibi mobilyalar da aksesuar kategorisi içerisinde yer almaktadır.

Aynalı dresuar modelleri özellikle antrede kullanım için en çok tercih edilen ürünler olmakla beraber aynı zamanda şık bir görüntü de sunmaktadır. Özellikle evin giriş bölümlerinde kullanıldığında oldukça zengin bir görüntü sunmaktadır. Aynalı dresuar modellerimiz arasında yer alan Prag, Belgrad ve Nepal tasarımlarını, geometrik figürlü ve sade çizgili çerçeveleri ile öne çıkan şık aynaları dekorunuza kazandırmaktadır. Gold ve gümüş tonlarındaki metal detaylar ile şık bir parlaklığı, tazeleyici, aydınlık bir görünümü dekora yansıtmaktadırlar.

Dresuar modellerinin yanı sıra renk seçenekleri de oldukça önemlidir. Beyaz renk başta olmak üzer siyah ya da antrasit renklerden oluşmakta olan farklı dresuar modellerine de kategorilerimiz içerisinde ulaşılabilmektedir.

Dresuar seçimlerinde beyaz dresuar modelleri genellikle ev içerisinde açık renk kullanmayı sevenlerin tercih etmiş oldukları ürünler olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra evin genel renk konseptine göre de seçim yapılabilmektedir.

Dresuar renk ve modelleri içerisinde aynı zamanda çekmeceli dresuar modelleri sayesinde oldukça işlevsel mobilyaların ev içerisinde şık görüntüler oluşturması sağlanacağından, farklı konseptlerle uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Lüks Dresuar Modelleri

Lüks dresuar modelleri, tasarım bakımından şık ve işlemeli olan modeller olarak bilinmektedir. İçerisinde gold detayların kullanıldığı ve kıvrımlı olarak tasarlanan modeller genellikle şık konseptler için uygun olurken, metal ayaklı dresuar modelleri ise modern tasarım evlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

Dresuar modelleri, kullanım alanlarına bağlı olarak da değişiklik göstermekte olan ürünler olarak bilinmektedir. Genel olarak koridor girişi dresuar kullanımları tercih edildiği için tasarımlar da çoğunlukla buna uygun olarak yapılmaktadır.

Dresuar modellerinde gold detayların kullanılması ise lüks mobilya seven müşterilerimizin en sık tercih ettikleri modelleri oluşturmaktadır. Gold dresuar modelleri hem siyah hem de beyaz tonları ile oldukça şık tasarımları oluşturan ürünlerdir.

Antre dresuar modelleri aynı zamanda evin farklı alanlarında da isteğe bağlı olarak kullanılabilmektedir. Fakat en genel ve yaygın kullanımları antre ya da koridor girişi olarak bilinmektedir.

En Şık Gümüşlük Modelleri

Gümüşlük modelleri, salon takımlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Özellikle camlı gümüşlük  modelleri, şık tasarımlardan oluşan odaların en önemli tamamlayıcı parçaları olarak bilinmektedir. Salonunuza aktarmak istediğiniz dekorasyon görünümüne ve gümüş biblolarınızı, hoş eşyalarınız sergilemek için ihtiyaç duyduğunuz alana göre tek kapaklı gümüşlük ya da iki kapaklı gümüşlük modellerinden yararlanılabilir.

Yeni dönem gümüşlük tasarımları genellikle Minimalist modellerden oluşmaktadır. Fakat daha yüksek modelleri tercih edenler için özel olarak tasarlanmış olan gümüşlük vitrin seçenekleri de yer almaktadır.

Gümüşlük kullanımları genellikle salon takımları ile uyumlu bir biçimde tamamlanmaktadır. Fakat bunun yanı sıra yemek takımlarının olduğu odalarda da tekli gümüşlük modellerinin kullanılması mümkün olmaktadır.

Gümüşlük modelleri içerisinde tercih edilen renk ve tasarımlara bağlı olarak lüks gümüşlük takımları oluşturulabilmektedir. Camlı ya da dolaplı olarak kullanılmakta olan bu ürünlerin salon takımlarınız ile uyumlu olması sayesinde evinizin tümüyle şık bir iç tasarıma dönüştürülmesi de sağlanmış olmaktadır.

Şık Salonlar İçin Vitrin Modelleri

Salon vitrin modelleri, büyük mobilya sevenler için farklı şekillerde tasarlanarak satışa sunulmaktadır. Bu modeller içerisinde çoğunlukla lüks mobilyalara uyumlu ürünler tasarlanmakta olup büyük salonlar için oldukça gösterişli mobilya takımları olarak kullanılabilmektedir.

Vitrin ya da gümüşlük tasarımlarında yalnızca mobilya modelleri değil yanı zamanda ayak ya da kapak modelleri de önemli olmaktadır. Metal ayaklı gümüşlük modelleri çoğunlukla modern mobilya tasarımları içerisinde kullanılırken kapaklı gümüşlük modellerinde cam olması durumunda ise şık mobilyalar ile uyumlu bir biçimde kullanılması mümkün olmaktadır.

Salonlarda ya da yemek odalarında kullanılmakta olan bu ürünlerin tekli olarak ya da takım halinde satın alınması mümkün olunurken aynı zamanda mobilya türü bakımından da kullanım alanına uygun biçimde tamamlanması sağlanabilmektedir.

Oturma Gruplarının Tamamlayıcı Aksesuarı Sehpalar

Oturma odalarında genel konseptin tamamlayıcısı olarak kullanılmakta olan lüks orta sehpa modelleri mevcut koltuk takımları ile uyumlu bir biçimde tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra lüks ürünler olması ile birlikte işlevsel özelliklerinin de bulunması sayesinde çok sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Çekmeceli orta sehpa modelleri ürünler arasında en işlevsel olanlar olarak bilinmektedir. Bu ürünler içerisinde eşyaların da saklanması için uygun olacağı için özellikle kalabalık evlerde tercih edilebilmektedir. Konforlu kullanım sağlarken, zarafeti dekorasyonda hissettirmek için ise parçalı orta sehpa modelleri kullanılmaktadır.

Orta sehpa modelleri arasında zigon olarak da kullanılmakta olan yavrulu orta sehpa modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller hem orta sehpa olarak kullanılırken hem de günlük kullanım zigon olarak işlevsel bir biçimde kullanılması sağlanabilmektedir.

Orta sehpa modellerinin koltuk ve ünite modelleri ile uyumlu olması genel oda tasarımının tamamlayıcı olması açısından önemli olmaktadır. Metal ayaklı sehpa tasarımları modern mobilyalarda tamamlayıcı olurken bunun yanı sıra işlemeli sehpa tasarımları ise şık koltuklar ile uyumlu bir biçimde kullanılabilmektedir.

Orta sehpa modelleri arasında birbirinden farklı renk seçeneğimiz bulunmakla birlikte beyaz sehpa modellerimizin açık renk koltuklar ile birlikte kullanımları önerilmektedir. Bunun yanı sıra toprak tonlarını tercih edenler için ceviz sehpa modellerinin tercih edildiği tasarımlar bulunmaktadır. Modern dekorasyona en iyi şekilde eşlik edecek ve salona çarpıcı bir görünüm kazandıracak model ise aynalı orta sehpa tasarımlarıdır.

Şık ve Modern Tasarımlara Uygun Sehpa Çeşitleri

Şık ve modern tasarımlar olarak bilinen ahşap işlemeli yan sehpa modelleri genel olarak her koltuk türü ile uyumlu bir biçimde kullanılan ürünler olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra klasik mobilyalarda kullanılmakta olan gold yan sehpa seçenekleri ile birlikte aynı zamanda gümüş yan sehpa modellerimiz de en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Yan sehpa modellerimiz arasında tekli yan sehpa seçeneklerimiz küçük odalar için oldukça uyumlu tasarımlar olarak bilinirken daha fazla sehpa ihtiyacı olanların ise 3lü zigon sehpa modellerimizi tercih etmeleri önerilmektedir.

Mobilya tasarımları içerisinde son yıllarda en çok tercih edilen renk ve modeller arasında yer alan siyah zigon sehpaürünlerimiz ise yalnızca modern tasarımlar için değil aynı zamanda şık konseptler için de uygun olarak kullanılmaktadır.

119 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç