KÖŞE TAKIMLARI

 

Çarpıcı Siyah Chester Köşe Koltuklar

Chester köşe koltuk modellerimiz salon dekorasyonunda modern-lüks ve çarpıcı stili yansıtabilmenize imkan sunan, çarpıcı detayları ile zamansız tasarımlar haline gelen seçeneklerdir. Salonlarınızda siyahın güçlü duruşunu ve sofistike ayrıntıları ön plana almak için derinin özel hissettiren dokusundan ve kapitone işçilikten yararlandığımız July köşe koltuğu tercih edebilirsiniz.

Siyah chester koltuk kategorimizde kendine has deri döşeme kumaşı ve zarafetle konforu birleştiren modern keskin hatlarıyla öne çıkan modelimiz, antrasit kadife yastıklarınızla kombinleyebileceğiniz bir tasarımdır. Tasarımımız, siyah ahşap ayakları, siyah deri kumaşı, sırt bölümünden dışa doğru dönerek çarpıcı bir görünüme ideal oranda yer veren tasarımı ile dekorasyon dinamiklerine uygun, modern ve lüks görünümü salonlarınıza taşır.

Modern Köşe Koltuklarda Kadife Zarafeti

Antrasit köşe koltuk modelleri salonlarınızda her zaman güçlü bir imaj ile birlikte dekorasyonun modern yanlarını yansıtabileceğiniz parçalardır. Bu modellerin orijinal kadife kumaş ile tasarlanması ise kadifenin rahatlatıcı, ipeksi dokusunu hissedebilmenizi ve kadifenin saf ışıltısını salonunuza taşıyabilmeniz sağlar.

Cavalli köşe takımlarımız bahsettiğimiz kadifenin tüm zarif detaylarını salonlarınıza taşırken sizin için vazgeçilmez bir parça haline geliyor. L köşe koltuk kategorimizdeki model, aynı zamanda el işçiliği ve kapitone ayrıntılar ile salonlara zarafetle harmanlanmış bir hareketlilik kazandırır.

Kadife kırlentleri, soft kahverenginin dinginliğini sunan ahşap ayakları, konforu ve lüks görünümü birleştiren dikdörtgen formlu geniş oturma alanı ile tasarım bütünlüğünde çekici bir havayı yansıyor. Modern köşe koltuklar arasında ahşap orta sehpa modelleri ile en iyi uyumu yakalayan bu modelimiz lüks ahşap konsollarınız ve şık aydınlatmalarınız ile modern dekorasyondaki salonlarınızı oluşturmak için en büyük yardımcınız olacak.

Metal Ayaklı Köşe Koltuklar

Büyük köşe koltuk modellerimizde sizler için sunduğumuz metal ayaklı tasarımlar, özellikle gümüş aksesuarlara yer verdiğiniz ve doğal gümüşün ışıltısı ile dekore ettiğiniz salonlarınız için ideal parçalardır. Metal ayaklı köşe koltuklar, cam orta sehpalarınız ve antrasit tonlardaki halılarınız ile mükemmel uyumu yakalarken, günümüz dekorasyonunun modern lüks çizgisini salonunuza taşırlar.

Metal ayaklı modellerimizin kapitone detaylı seçenekleri ile modern dekorasyonunuza dengeli çarpıcı bir dokunuş yapabilir, el işçiliği kapitonenin fark edilir yanını görüntüye aktarabilirsiniz. Konforlu tasarım modeli, deri ve kadife kumaş tercihleri ile geniş seçenek yelpazesinde hazırladığımız bu tasarımlarımız arasındaki, July model sayesinde ise siyahın gücünü salonlarınıza taşıyoruz.

Etnik Desenli Dikkat Çekici Köşe Koltuklar

Salon dekorasyonunda sofistike ve çarpıcı bir görünümün yanında etnik desenleri de detaylarda kullanmak istiyorsanız, kırlent modellerinde el işçilikli motiflere yer verdiğimiz lüks köşe takımlarını veya chester model lüks köşe koltuklarımızı tercih edebilirsiniz. Loft köşe koltuk serisinde bu model ile konforla, doğal görünümlü dekorasyonu aynı anda deneyimleyebilirsiniz.

Sizlere aklınızda yer alan etnik motif ayrıntılarını sunduğumuz Castello Corner köşe koltuğumuz, hem şık hem de işlevsel bir duruş sergiler. El işçilikli kapitone sırt bölümü, konforlu modeli, ahşap ayakları ve krem rengin en açık tonu ile salonunuza kattığı aydınlık görünüm albenisini oluşturan yanlarıdır.

Etnik desenli köşe koltuk arayışınıza, modelimizde dengeli şekilde kullandığımız, siyah, beyaz ve toprak renklerini içeren etnik motifli kırlentlerimiz ile karşılık veriyoruz. Modelimiz ile zarif ve ferah bir görünümü ön plana alarak, salonlarınızdaki atmosferi değiştiriyoruz.

Şık Köşe Takımları ve Leopar Berjer Uyumu

Şık köşe takımları ile sizleri buluşturduğumuz yelpazemizde gold detaylı, deri ve siyah renkli köşe takımlar ile mükemmel uyumu yakalayan tasarımlar ise leopar berjer modelleridir. Özellikle leopar deseninin tüm tasarım geneli yerine koltuk kolu gövdesinin bir kısmında ve yan bölümlerinde kullanıldığı tasarımlar, salon dekorasyonunuzu ağırlaştırmadan, modern-lüks havayı evinize taşır. Gold düğmeli köşe koltuk takımları, işçilikleri ile dekorasyona zarafeti kazandırırlar.

Salonunuzda gold ve oval formlu kuplara yer verilen salon konsollarınız ve el işçiliği kapitone detaylı chester köşe koltuklarınız ile kullanabileceğiniz leopar berjer modellerimiz, gizemli ve sofistike havayı salona katarak, salonunuzun havasını değiştirecek seçeneklerdir. Trend görünümü ve dekorasyon modasının nabzını tutan modeli ile kendini fark ettirir.

Leopar berjerlerimiz sadece görünüm açısından değil kullanım açısında da sizlere avantajlar sunarlar. Gün boyunca vakit geçirmek isteyeceğiniz kadar konforlu bir tasarıma sahip olan berjerler, çarpıcı bir stil yaratmak için kapitone detayları veya leopar, yılan derisi desenlerini bulabileceğiniz mobilya tasarımlarımızdır. Farklı tercihler yararak takımınıza veya pencere önüne yerleştirmek için en ideal seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Yan paneli aç
Close
Close
Close
Close