KÖŞE TAKIMLARI

 

Çarpıcı Siyah Chester Köşe Koltuklar

Chester köşe koltuk modellerimiz salon dekorasyonunda modern-lüks ve çarpıcı stili yansıtabilmenize imkan sunan, çarpıcı detayları ile zamansız tasarımlar haline gelen seçeneklerdir. Salonlarınızda siyahın güçlü duruşunu ve sofistike ayrıntıları ön plana almak için derinin özel hissettiren dokusundan ve kapitone işçilikten yararlandığımız July köşe koltuğu tercih edebilirsiniz.

Siyah chester koltuk kategorimizde kendine has deri döşeme kumaşı ve zarafetle konforu birleştiren modern keskin hatlarıyla öne çıkan modelimiz, antrasit kadife yastıklarınızla kombinleyebileceğiniz bir tasarımdır. Tasarımımız, siyah ahşap ayakları, siyah deri kumaşı, sırt bölümünden dışa doğru dönerek çarpıcı bir görünüme ideal oranda yer veren tasarımı ile dekorasyon dinamiklerine uygun, modern ve lüks görünümü salonlarınıza taşır.

Modern Köşe Koltuklarda Kadife Zarafeti

Antrasit köşe koltuk modelleri salonlarınızda her zaman güçlü bir imaj ile birlikte dekorasyonun modern yanlarını yansıtabileceğiniz parçalardır. Bu modellerin orijinal kadife kumaş ile tasarlanması ise kadifenin rahatlatıcı, ipeksi dokusunu hissedebilmenizi ve kadifenin saf ışıltısını salonunuza taşıyabilmeniz sağlar.

Cavalli köşe takımlarımız bahsettiğimiz kadifenin tüm zarif detaylarını salonlarınıza taşırken sizin için vazgeçilmez bir parça haline geliyor. L köşe koltuk kategorimizdeki model, aynı zamanda el işçiliği ve kapitone ayrıntılar ile salonlara zarafetle harmanlanmış bir hareketlilik kazandırır.

Kadife kırlentleri, soft kahverenginin dinginliğini sunan ahşap ayakları, konforu ve lüks görünümü birleştiren dikdörtgen formlu geniş oturma alanı ile tasarım bütünlüğünde çekici bir havayı yansıyor. Modern köşe koltuklar arasında ahşap orta sehpa modelleri ile en iyi uyumu yakalayan bu modelimiz lüks ahşap konsollarınız ve şık aydınlatmalarınız ile modern dekorasyondaki salonlarınızı oluşturmak için en büyük yardımcınız olacak.

Metal Ayaklı Köşe Koltuklar

Büyük köşe koltuk modellerimizde sizler için sunduğumuz metal ayaklı tasarımlar, özellikle gümüş aksesuarlara yer verdiğiniz ve doğal gümüşün ışıltısı ile dekore ettiğiniz salonlarınız için ideal parçalardır. Metal ayaklı köşe koltuklar, cam orta sehpalarınız ve antrasit tonlardaki halılarınız ile mükemmel uyumu yakalarken, günümüz dekorasyonunun modern lüks çizgisini salonunuza taşırlar.

Metal ayaklı modellerimizin kapitone detaylı seçenekleri ile modern dekorasyonunuza dengeli çarpıcı bir dokunuş yapabilir, el işçiliği kapitonenin fark edilir yanını görüntüye aktarabilirsiniz. Konforlu tasarım modeli, deri ve kadife kumaş tercihleri ile geniş seçenek yelpazesinde hazırladığımız bu tasarımlarımız arasındaki, July model sayesinde ise siyahın gücünü salonlarınıza taşıyoruz.

Etnik Desenli Dikkat Çekici Köşe Koltuklar

Salon dekorasyonunda sofistike ve çarpıcı bir görünümün yanında etnik desenleri de detaylarda kullanmak istiyorsanız, kırlent modellerinde el işçilikli motiflere yer verdiğimiz lüks köşe takımlarını veya chester model lüks köşe koltuklarımızı tercih edebilirsiniz. Loft köşe koltuk serisinde bu model ile konforla, doğal görünümlü dekorasyonu aynı anda deneyimleyebilirsiniz.

Sizlere aklınızda yer alan etnik motif ayrıntılarını sunduğumuz Castello Corner köşe koltuğumuz, hem şık hem de işlevsel bir duruş sergiler. El işçilikli kapitone sırt bölümü, konforlu modeli, ahşap ayakları ve krem rengin en açık tonu ile salonunuza kattığı aydınlık görünüm albenisini oluşturan yanlarıdır.

Etnik desenli köşe koltuk arayışınıza, modelimizde dengeli şekilde kullandığımız, siyah, beyaz ve toprak renklerini içeren etnik motifli kırlentlerimiz ile karşılık veriyoruz. Modelimiz ile zarif ve ferah bir görünümü ön plana alarak, salonlarınızdaki atmosferi değiştiriyoruz.

Şık Köşe Takımları ve Leopar Berjer Uyumu

Şık köşe takımları ile sizleri buluşturduğumuz yelpazemizde gold detaylı, deri ve siyah renkli köşe takımlar ile mükemmel uyumu yakalayan tasarımlar ise leopar berjer modelleridir. Özellikle leopar deseninin tüm tasarım geneli yerine koltuk kolu gövdesinin bir kısmında ve yan bölümlerinde kullanıldığı tasarımlar, salon dekorasyonunuzu ağırlaştırmadan, modern-lüks havayı evinize taşır. Gold düğmeli köşe koltuk takımları, işçilikleri ile dekorasyona zarafeti kazandırırlar.

Salonunuzda gold ve oval formlu kuplara yer verilen salon konsollarınız ve el işçiliği kapitone detaylı chester köşe koltuklarınız ile kullanabileceğiniz leopar berjer modellerimiz, gizemli ve sofistike havayı salona katarak, salonunuzun havasını değiştirecek seçeneklerdir. Trend görünümü ve dekorasyon modasının nabzını tutan modeli ile kendini fark ettirir.

Leopar berjerlerimiz sadece görünüm açısından değil kullanım açısında da sizlere avantajlar sunarlar. Gün boyunca vakit geçirmek isteyeceğiniz kadar konforlu bir tasarıma sahip olan berjerler, çarpıcı bir stil yaratmak için kapitone detayları veya leopar, yılan derisi desenlerini bulabileceğiniz mobilya tasarımlarımızdır. Farklı tercihler yararak takımınıza veya pencere önüne yerleştirmek için en ideal seçeneğe ulaşabilirsiniz.

CORNER SETS

A popular choice for consumers who value practicality above aesthetics, corner sets have been a popular addition to many homes in the last few years, particularly those with limited living space.

If you're looking for a seating group that will express your own taste while still serving a practical purpose, look no further than GABBA corner sets.

Corner Sets in Home Design

Due to their form likeness, sectionals, also known as corner sets, are often referred to as L-shaped couches and have developed as the ideal option for figuratively analyzing corners.

L-shaped couches, which vary from conventional sofa sets in this regard, may be created to suit a variety of tastes and aesthetic preferences. Corner set models can also include elements of other designs while still providing an original concept of sofa sets.

Which Corner Sets Should You Buy?

GABBA corner sets provide you the ability to maximize the usage of limited square meter spaces. Additionally, it enables optimal use of the space in big square meter rooms.

As previously noted, sectionals fulfill their main purpose—the desire for comfort—perfectly while also being able to satisfy expectations in terms of looks. However, picking the best corner set for you will be simpler if you know what your priorities are before making a decision.

The Best Corner Set Models

You can find corner set models in GABBA that fit your style. You can improve the look of your home with a sectional sofa that fits your tastes.

If you want to revisit your best decorating style when it comes to sectionals, take a look at the sectional sofas below. So, you can get ideas for your home and choose the best corner set for you by looking at the design lines of the different corner sofa models.

Gösterilen sonuç sayısı: 3