YEMEK ODALARİ

Yemek Odaları

Lüks yemek odası takımı yemek odalarınızda ve geniş ölçülü salonlarınızda bu zarif takımlara yer verdiğiniz alanı modern dekorasyonun kaliteli stiline ulaştıran modellerdir. Yemek odası takımlarımızın farklı tip modelleri, tasarımlarında yer verdiğimiz şık ayrıntıları ile zamansız klasik dekorasyonu, dikkat çekici sofistike dekorasyonu yemek odalarınızda dilediğiniz şekilde yansıtabilmenize olanak sağlarlar.

Camların, parlak metallerin, orijinal kadifenin sofistike hissini veya kaliteli mat kumaşlar ile tasarlanan sandalyelerin verdiği endüstriyel dekorasyon havasını modellerimiz ile yemek odalarınıza aktarabilirsiniz.

Lüks-modern dekorasyon çizgisinde sunduğumuz yemek odası modellerimizi sadece salonlarda etkili bir görünüme ulaşmak için değil toptan satış hizmetimiz kapsamında aklınızda yer alan tüm modellere aynı anda ulaşmak için de tercih edebilirsiniz.

Modern Dekorasyona Hitap Eden Yemek Odası Takımları

Lüks modern yemek odası takımları sandalye, masa ve yemek odası konsol parçalarının mükemmel uyumu sergileyen ve doku, renk, tasarım açısından modern detayların uygulandığı seçeneklerdir. Modern stili yemek odanızda ve salonlarınızın tercih ettiğiniz bölümünde yansıtabilmenize yardımcı olan bu modellerimiz, gümüşün ve saf antrasit renginin iç mekana kazandırdığı güçlü görünümü ön plana alırlar.

Eğer renk, kumaş dokusu, tasarım şekli açısından her aşamada modern stili yansıtan bir takım arıyorsanız, Prag yemek odası takımımız aklınızda yer alan tüm sorulara yanıt getiriyor. Takımımızın sahip olduğu 6 kişilik zarif antrasit masa ve onunla uyumlu, kendinden bal peteği kabartma desenli yemek odası konsolu modern detayları yansıtır.

Kremin en şık tonunu taşıyan geometrik-kapitone stil sandalyeleri ile yemek odalarınızda modern havayı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Mekana yeni bir soluk katan ve çarpıcı modelleriyle öne çıkan takımımızın gümüş parlaklığını yansıtan sandalye ve masa ayaklıklarının tasarımı, saf ışıltıları ile yemek odanıza hayat katıyor. Paslanmaz metal ayaklı yemek odası takımları zarafeti yansıtırken, her günkü şık görünümlerini korurlar.

Zarif Ahşap Yemek Odası Takımları

Zarif ve doğadan ilham alan görünümleri ile öne çıkan ahşap yemek odası takımlarımız, size ahşap üzerinde uygulanan şık figürlerin ve gold kup detayları ile ahşap birleşiminden ortaya çıkan rustik imajın çekiciliğini sunarlar. Ceviz yemek odası takımları ve ahşap takımlar, ahşap çerçeveli aynalarınız ile duvar dekoru gerçekleştirdiğiniz alanlarda uyumu yakalayarak, bütünsel bir havayı size sunarlar.

Eğer yemek odanızda veya salonunuzda gün ışığı kaynağına en yakın olan Fransız balkonlarınızın önünde rustik ve modern stilin birleşimi yansıtmak istiyorsanız, Nepal yemek odası takımımız tam olarak size hitap ediyor.

Kare form ile zemine inen gold ayaklara sahip ahşap masası, Gold ayaklı ahşap ve kapaklı yemek odası konsolu ile toprak tonlarının sıcaklığını evinize taşıyan bu modelimiz, kaliteli işçilik detayları ile dikkat çeker. Yemek takımı konsol kapaklarında yer verdiğimiz, iç içe geçen kare formlu figür tasarımları ve oval gold kuplar modeli hareketlendirerek, dikkat çekici bir görünümü yansıtır.

Siyahın Gücüyle Öne Çıkan Yemek Odası Takımları

Modern dekorasyonun en güçlü öğelerinden biri olan siyah renk tonu ve onunla birleşen gümüş parlaklığı, artık yemek odalarınızı da siyah yemek odası takımı seçenekleri ile hakim oluyor. Yemek odası dekorasyonunda özellikle güçlü bir stili ön plana çıkarmak istiyorsanız iskelet modellerinde gümüşün saf parıltısını yansıtan ve parlak siyah rengi içeren bir masa tasarımı ile aynı öğelere sahip yemek konsolunu kullanabilirsiniz.

Sizler için tasarladığımız Belgrad parlak boyalı yemek odası takımı ise tüm bu özellikleri üzerinde taşıyarak, evlerinize parlak siyahın gücünü ve sandalye tasarımlarında taşıdığı koyu toprak tonlu taş desenlerin sofistike havasını getiriyor.

Siyak renkli aydınlatmalar, konsol üzeri geniş klasik aynalar, ihtişamlı cam vazolar ile kullanabileceğiniz ve modern mobilyalarınızın yer aldığı salonda da konumlandırabileceğiniz bu aynalı yemek odası takımı, gümüş ayaklıklar ile verdiği saf ışıltı sayesinde siyahı dengeliyor.

Gold Aksesuarlara Sahip Yemek Odası Takımları

Yemek odanıza oldukça dinlendirici, soft renkler ile modern dekorasyonu ön plana alan bir takım seçmek için gold yemek odası takımı modellerinden yararlanabilirsiniz. Özellik sandalye tasarımları kumaş olarak hazırlanan ve soft renklere yer veren modeller yemek odanızda tazeleyici ve şık bir görünümü yansıtırlar.

İşte bu yönde bir uygulamaya imkan sağlayan Versace yemek odası takımımız, geometrik formları ile ön plana çıkan ve açık renkli sandalyeleri ile gold iskeleti ve ayak bölümlerini birleştiriyor. Sandalyelerinin arkasında kullandığımız yuvarlak gold kuplar yaratıcı bir tasarımı ortaya çıkarırken, ahşap masa ve konsol üzerinde uyguladığımız gold çerçeve bölümleri, doğal ve sıcak ışık yansımalarını yemek odanıza taşıyor.

Krem ve Gümüş Yemek Odası Takımları

Krem tonlardaki yemek odası takımları modern stil ile yemek odalarınıza ve salonda tercih ettiğiniz alana daha aydınlık bir görünüm kazandırarak, mekanı çok daha ferah gösterebileceğiniz modellerdir. Bu avantajları size sunan modelimiz ise Garmen Krem yemek odası takımımızdır. Yemek odasına aslında krem rengin sadeliği ve zamansız modası ile çarpıcı bir görünüm kazandıran krem yemek odası takımı, kadife kumaşın parlaklığı ve gold detaylar ile sofistike havayı yansıtmayı ihmal etmez.

Gümüş yemek odası takımı olarak yelpazemizde yer alan Nepal Siyah yemek odası takımımız gümüş kulplu sandalyeleri ve gümüş ayaklı yemek odası konsolu ile yemek odanıza zarif detayları kazandıracak. Sandalye iç kısmında uyguladığımız kapitone detaylar yemek odanıza hareket kazandırırken, siyah ahşap masanın güçlü vuruşu ile modern bir duruş açığa çıkar.

25 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç