Blog

Belgrad Koleksiyonu İle Çarpıcı ve Modern Salon Dekorasyonu

blank

Modern salon dekorasyonu artık her evin ihtiyacı! Siz de evinizdeki enerjiyi yükseltmek istemiz misiniz? Şık ve çağdaş tasarıma sahip mobilyalar, size her durumda avantaj sağlar. Öncelikle tasarım bakımından göze hitap eden bu ürünler, kaliteleri ile doyum olmaz bir konfor alanı yaratır.

Belgrad Koleksiyonu isminden de aldığı asalet ve şıklıkla evinizde lüksü ön plana taşır. Evinizi baştan sona bu koleksiyon ile uyumlu bir şekilde dekore edebilirsiniz. Veyahut şık koltuk takımları ya da yemek odası ile dikkat çekici bir alan yaratabilirsiniz. Bu koleksiyonu hangi parçalarla tamamladığınız yaratacağınız atmosferi belirleyecektir. Karakteristik bir iç mekan dekorasyonu için beğenilerinizi yansıtmaktan çekinmemelisiniz.

Estetik Bir Atmosfer İçin Hangi Mobilyalar Kullanılmalı?

Mobilya, bir evin ana hatlarını ve duygu durumunu belirtir. İçi boş bir ev bize hiçbir şey ifade etmez. Ama şık tasarımlarla dekore edilen bir ev, zamanla kendi çizgisini ortaya koyar. Bu noktada ev sahibinin ince zevkleri önemli!

Dekorasyon her ev ve her insan için bambaşka bir zevki ifade eder. Yani evinizde modern salon dekorasyonu yaratmak aslında çok kolay! Sadece kendi zevklerinizi ortaya koymak için özgür hareket etmelisiniz.

blank

Estetik bir atmosfer, kişinin sanat algısı; tercih ettiğini renkler ve daha birçok hususa göre değişir. Ancak iç mekan tasarımında uyum her zaman önemli bir konudur. Evinizdeki dekorasyonda yaratıcı kararlar alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta; uyumdur. Siz de eşyalar arasındaki uyuma özen göstermelisiniz. Tamamlayıcı mobilyalar ve aksesuarlar, eve derinlik katar. Daha da önemlisi ana mobilya parçaları arasındaki geçişi sağlar.

Belgrad Koleksiyonu kendi içerisinde uyumu size sunar. Tüm parçalar zarif ve asil görünümleri ile salonunuzda etki bırakan bir hava yaratırlar. Tüm detaylar, usta bir zanaatkarın elinde çıkmışçasına size evinizde modern salon dekorasyonu oluşturma fırsatı verir.

Etki Bırakan Dekorasyonun Sırrı Uyumda Gizli

Uyum bir ev için çok fazla şeyi bir arada ifade eder. Eşyaların renkleri arasında paralel bir uyum sağlayabilirsiniz mesela. Ama zıt renklerin uyumu da dikkat çekicilik konusunda size yardım eder. Renklerin dışında ana hatlar arasında da bir bütünlük sağlamalısınız. Keskin hatlara sahip modern tasarımları, hafif ve yumuşak aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Modern salon dekorasyonu için çarpıcı koltuk takımları kullanmalısınız. Bu sayede evinizde istediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. Peki, çarpıcı bir koltuk takımı neye göre seçilir? Bu sorunun cevabı çok basit aslında! Etkileyici görünümdeki mobilyalar, öncelikle karakteristik çizgilere sahip olmalıdır.

Daha da önemlisi her mobilyanın kendine has bir duruşu vardır. İşte bu duruşu kendi zevklerinize göre şekillendirmelisiniz. Uyum temelde sizin tercihleriniz ve beğenileriniz arasında olmalıdır.

Keskin ve Koyu Renklerin Asaleti

Belgrad serisi mobilyalar, zarif evler için koyu rengin asaletine sahiptir. Modern salon dekorasyonu elde etmek için koyu ve açık rengin uyumundan yararlanabilirsiniz. Duvarınızda seçeceğiniz açık ton renkler ile koyu renkli koltuk takımlarını iki kat daha çarpıcı hale getirebilirsiniz. Aynı uyum yemek odası takımları için de geçerlidir.

Koyu renkler, yüzyıllardan beri mobilyalarda çarpıcı bir etki bırakmak için kullanılmaktadır. Evinizde asaleti uyandıran bir tesir bırakırlar. Belgrad Koleksiyonu size evinizde estetik bir zemin hazırlama fırsatı veriyor. Bu fırsatı doğru renk uyumları ve tamamlayıcı mobilyalar ile değerlendirebilirsiniz. blank

Modern ve Çağdaş Çizgiler Önceliğiniz Olmalı

Mobilya için günümüzde çok fazla seçenek var. Ama bu mobilya takımları arasındaki benzerlik sizi yıpratabilir. Bu gibi bir sorunla karşı karşıya kalmamak için çözüm çok kolaydır aslında. Karakteristik özellikleri ön planda olan takımları seçmelisiniz.

Modern salon dekorasyonu için izlemeniz gereken yol, yenilikçi çizgilerdir. Kalite, konfor ve şıklığın birleşimi ile bambaşka dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Hem de hiçbir dekoratörden yardım almadan, evinizdeki atmosferde etkili görünümü sağlayabilirsiniz.

İşin sırrı, tercihlerinize güvenmektir. Tabi ki, arzu ettiğiniz mobilyalara sahip olmadan önce dekorasyon önerileri almak size artı bir avantaj sağlar. Bu sayede tam olarak istediğiniz dizaynı nasıl ortaya koymanız gerektiğini bilebilirsiniz.

Lüks ve Standardın Ötesinde Berjer Modelleri

Salonların en dikkat çekici parçası berjer modelleridir. İster koltuk takımları ile uyumlu ister ayrı bir parça halinde kullanıma uygundur. Modern salon dekorasyonu için ise kaçınılmaz bir zorunluluk dersek, abartmış olmayız.

Belgrad Koleksiyonu size farklı tasarımlarda şık berjer modelleri sunuyor. Salonlarınız dışında bu modelleri ofis, çalışma odası, dinlenme odası vb. alanlarda da kullanabilirsiniz. Geniş salonlarda berjerler pencere kenarına yerleştirilebilir.  Böylece ayrı bir konfor alanı yaratmanıza yardımcı olur.

Tatlı sohbetlerin vazgeçilmez köşesidir, berjerler. Rahatlık ve konforlarıyla da tüm vaktinizi salonda geçirme isteği uyandırırlar. Belgrad Koleksiyonu berjer modelleri alışık olduğumuz modellerden farklıdır. Bu modellerin göz dolduran detayları ilk bakışta sizi etkisi altına alır.

Modern salon dekorasyonu en temel ifadesiyle kişinin kendi beğenileri ile ortaya çıkar. Şık ve modern mobilya takımları size bu noktada eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatları değerlendirerek, daha önce görülmemiş ve çarpıcı bir dizayn yaratabilirsiniz. Yeter ki, mobilyalarınızdan aldığınız zarafete ve kendi zevklerinize güvenin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *