KOLTUK TAKIMLARI

Koltuk Takımları

Lüks koltuk takımları modern ve çarpıcı stilleri salon dekorasyonunuza yansıtırken, stile en iyi şekilde vurgu yapacak olan ve salonda star parça olarak kullanılan mobilya seçenekleridir. Geniş yelpazemiz ile salonlarınızda tercih ettiğiniz dekorasyon tarzını yansıtabilmeniz imkan tanıyan modelleri sizlerle buluşturuyoruz.

Derinin Şıklığını Taşıyan Koltuk Takımları

Lüks Deri koltuk takımları asil duruşlarıyla, salon dekorasyonunuza estetik görünümü kazandıran parçalarımızdır. Deri döşemenin dokusu size kendinizi özel hissettirirken, kusursuz ve dikkat çekici formu ile salon dekorasyonundaki albeniyi yükseltir. Modern lüks koltuk takımları arasında dikkat çeken deri koltuk takımlarımız farklı renkleri ve doku nitelikleri ile dilediğiniz stili salonunuza taşıyabilmenize imkan sağlarlar.

Özellikle sofistike ve modern stille yakışan ayaklara ve turkuaz renginin çarpıcı yanını öne alan deri döşemeye sahip Maria Loft deri koltuk takımımız, sırt detayında yer alan kapitone stil ile dekorasyonda güçlü bir duruş sergiliyor. Şık ahşap antika eşyalarınız, gold detaylı sehpalar ve aydınlatmalarınız ile uyumu yakalayacak takımımız ile tüm gününüzü geçirmek isteyeceğiniz bir alana sahip olacaksınız.

Metal Ayaklı Koltuk Takımları

Metal ayaklı koltuk takımı modelleri, ihtişamdan vazgeçemeyen ve orijinal kumaşların parlaklığını salon dekorasyonuna taşımak isteyenlere hitap ederler. Sizin için sunduğumuz lüks koltuk takımı modellerimiz gold detayları kremin en soft tonunda dalgalanan satenin veya kadife kumaşların parlaklığını yansıtırlar. Salonunuzda dikkat çekici bir görünümü yansırken kendinizi özel hissettirecek bir dekorasyonu uygulamak için Cavalli modellimizi tercih edebilirsiniz.

Aynalı koltuk takımları, işlemeli yastık detayları ve kendi dokularına bağlı olarak parlaklık sunan kumaş seçenekleri kullanılarak tasarlanan modellerdir. Diğer yandan kadifenin parlak dokusu da aynalı modellerde ön plana alınır. Şık parlaklığı, lüks tasarım detaylarını sunarak salonunuza siyahın gizemini katan Cavalli metal ayaklı koltuk takımı, tasarımında yer alan yılan derisi desenler ile salonunuzda alışılmışın dışında bir havayı yansıtıyor.

Şık Chester Koltuk Takımları

Parlement mavisi chester koltuklar ve bu koltukların yer aldığı takım modelleri çarpıcı renk ayrıntısı ile salon dekorasyonunda sıradanlıktan çok uzakta bir stili kullanabilmenize imkan tanırlar. Sofistike, gizemli ve hoş bir havayı salonlara taşıyan Cavalli koltuk takımımız lacivert chester model koltukları ile gold aksesuarlarınız ve gold detaylı şık orta sehpalarına mükemmel uyum sağlar.

Koltuk kolu yanlarında uyguladığımız kapitone detaylar ile dekorasyona klasik stilin ağırlığını katarken, gold ayakları ve kendine has kumaşının dokusunda yer alan parlaklık ile çarpıcı detayları harmanlar.

Salonlarınızda lüks ve modern havayı kazandıracak olan chester modeller arasında uzun chester koltuk modelimiz ise tek başına star bir parça olarak dekorasyona dahil oluyor. Dikkatleri üzerine çekmeye aday olan Castello tasarımımız, yaşam alanınızda zarafeti ve lüks detayları birleştirerek, konforu ile de beğeninizi kazanır. El işçiliği kapitone detayları, rahat sırt formu ve ahşap ayakları ile konforu velüks modern dokunuşları bir arada yansıtır.

Salonlarınıza sıcaklığı ve loş aydınlatmalar ile tam uyumu yansıtacak olan turuncu chester koltuk modelimiz Castello&Maria ise el işçilikli ve nakışlı renkli yastık modelleriniz ile kombinleyerek kullanmaktan zevk alacağınız bir modeldir. Güçlü tasarımı, şık motifleri barındıran kırlentleri, konforlu oturma ve sırt alanı, el işçiliği kapitone ayrıntıları yanında çarpıcı turuncu tonu ile öne çıkan modelimiz, salonlarına renk katarken, lüks detaylar ile konforu birleştirmenize imkan sağlar.

Siyah Koltuk Takımları

Siyahın gizemi her zaman sofistike ve zamansız bir görünümü salonlarınıza aktarmayı başarır. Özellikle siyah cam kaplama duvarlar ve ayna aksesuarlar ile mükemmel uyumu yakalayan siyah kapitoneli koltuk takımı modellerimiz, sıradanlıktan tamamen uzak formları, konforları ve lüks aksesuar detayları ile dikkat çekerler.

Gucci Black Gold koltuk takımı modelimiz salona en çarpıcı havayı kazandıran ve el işçiliği kapitone detaylar ile yeni sezon koltuk modelleri için ön planda olan sırt kısmında hafif kavis ile aşağı inen çarpıcı bir formda tasarlanmış 3’lü koltuk tasarımımızı içerir.

Kollarınızı koyarken rahatlığı deneyimleyebilmeniz için oval hatlar ile tasarlanan koltuk kollukları ve tekli koltuk arkasında yer alan leopar desen küçük çarpıcı dokunuşları salonunuza taşıyor. Gucci Black Gold kapitoneli koltuk takımları arasında şık parlaklığı yansıtan gri renkli oturma alanı ile modelde görünümünde derinliği yakalayan bir takımdır.

Açık Renklerin Ve Haki Yeşilin Uyumunu Sergileyen Koltuk Takımları

Salonlarınızda doğadan ilham alan tasarımlar ile kendiniz özel hissettiren lüks dekorasyon detaylarını birleştirmek istiyorsanız Oslo koltuk takımı tam olarak size hitap eder. Açık renk koltuk takımları ile salona kazandırılan aydınlık ve tazeleyici görünüm bu modelde yer alan 3’lü koltuğun çarpıcı krem tonu ile size kazandırılmaktadır.

Kapitoneli koltuk takımı kullanmaktan yana olup aynı zamanda çağın estetik değerlerini açık ve doğal renkler ile yansıtmak istiyorsanız Oslo takımımızda doğal yeşil tonlarının ve kremin bileşimi yanında, el işçilikli kapitone ayrıntılara da ulaşabilirsiniz.

Haki yeşil koltuk takımı seçeneklerimiz arasından hakinin en pastel tonunda tasarlanmış 2’li ve tekli koltuk modelleri ile yer alan Oslo, kendine has duruşu ile zarafeti salonunuza taşır. Keskin ve dikdörtgen hatları, ahşap soft renk ayakları ile salonlarınızda yer alan lüks ahşap aksesuarlara eşlik eder.

 

54 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Yan paneli aç